Muži Ženy Mladší žáci Dorostenky Dorostenci Profi | |
---|---|
ID FireSport: | 99999995 |
Okres: | bez určení okresu |
Kraj: | jiné místo |
Souřadnice: | - |
PSČ: | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2016/08/20 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | FSCR | 23,83 | 4 | 0 | ||
2016/08/19 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 63,22 | 2 | 0 | ||
Alesia NAZARGALEEVA | 2016/08/17 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 8,09 | 7 | 0 | |
Alesia NAZARGALEEVA | 2016/08/17 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 8,09 | 6 | 0 | |
Alesia NAZARGALEEVA | 2016/08/18 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | NP | 18 | 0 | |
Alexandra SHUMCHIK | 2016/08/17 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 7,96 | 4 | 0 | |
Alexandra SHUMCHIK | 2016/08/17 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 7,96 | 3 | 0 | |
Alexandra SHUMCHIK | 2016/08/18 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 18,40 | 7 | 0 | |
Angelina PETKOGLO | 2016/08/17 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 8,53 | 7 | 0 | |
Angelina PETKOGLO | 2016/08/18 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 20,03 | 8 | 0 | |
Ekaterina BOGDANOVA | 2016/08/18 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 17,03 | 3 | 0 | |
Elena PRISHCHEPOVA | 2016/08/18 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 18,99 | 13 | 0 | |
Natalia PASHEI | 2016/08/17 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 8,06 | 6 | 0 | |
Natalia PASHEI | 2016/08/17 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 8,06 | 5 | 0 | |
Natalia PASHEI | 2016/08/18 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 17,89 | 3 | 0 | |
Svetlana GRITSKOVA | 2016/08/17 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 8,25 | 5 | 0 | |
Svetlana GRITSKOVA | 2016/08/18 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 18,13 | 3 | 0 | |
Tatiana YATSKOVETS | 2016/08/18 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 17,12 | 4 | 0 | |
Valeria FURIK | 2016/08/17 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 8,50 | 6 | 0 | |
Valeria FURIK | 2016/08/18 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP | - | 18,39 | 6 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) , nejlepěí čas: 63,22 Dorost 4x100 m, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) , nejlepěí čas: 23,83 Dorost útok, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Alesia NAZARGALEEVA, nejlepěí čas: NP Dorost střední 100 m, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Alesia NAZARGALEEVA, nejlepěí čas: 8,09 Dorost střední věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Alesia NAZARGALEEVA, nejlepěí čas: 8,09 Dorost starší věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Alexandra SHUMCHIK, nejlepěí čas: 7,96 Dorost střední věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Alexandra SHUMCHIK, nejlepěí čas: 7,96 Dorost starší věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Alexandra SHUMCHIK, nejlepěí čas: 18,40 Dorost střední 100 m, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Angelina PETKOGLO, nejlepěí čas: 20,03 Dorost mladší 100 m, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Angelina PETKOGLO, nejlepěí čas: 8,53 Dorost mladší věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Ekaterina BOGDANOVA, nejlepěí čas: 17,03 Dorost starší 100 m, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Elena PRISHCHEPOVA, nejlepěí čas: 18,99 Dorost starší 100 m, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Natalia PASHEI, nejlepěí čas: 17,89 Dorost střední 100 m, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Natalia PASHEI, nejlepěí čas: 8,06 Dorost střední věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Natalia PASHEI, nejlepěí čas: 8,06 Dorost starší věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Svetlana GRITSKOVA, nejlepěí čas: 18,13 Dorost mladší 100 m, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Svetlana GRITSKOVA, nejlepěí čas: 8,25 Dorost mladší věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Tatiana YATSKOVETS, nejlepěí čas: 17,12 Dorost starší 100 m, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Valeria FURIK, nejlepěí čas: 18,39 Dorost mladší 100 m, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Valeria FURIK, nejlepěí čas: 8,50 Dorost mladší věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2014/07/05 | Leskovec nad Moravicí, Pohárová soutěž - 2B, kategorie : M,Ž | |
Kdy | Kde | Liga |
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyNázev | Odkaz | Kdy | Liga |
---|---|---|---|
Belarus ( Bělorusko ) | https://www.facebook.com/groups/108122059243435/ | - | |
Šumavská liga | http://sumavska-liga.webnode.cz/ | ŠH | |
Název | Odkaz | Kdy | Liga |
Člen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2016
Kdy | Kde | St.č. | Liga |
---|---|---|---|
2016/08/19 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP, WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT | 2 | |
2016/08/20 | Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP, WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT | 5 | |
Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře